KINO 23 grudnia piątek, 27 grudnia (wtorek) – 30 grudnia (piątek)

  • 11:30 blok bajek dla dzieci: (do 7 r. ż.)

– Parauszek i przyjaciele odc. 3

– Hip – hip Hurra odc. 1

– Miś Kudłatek odc. 8

  • 12:15 ,,Uwolnić Mikołaja” film familijny (od 7 r. ż.)

Święty Mikołaj, który spowodował wypadek swoimi saniami, szuka pomocy u 9-letniego Toma i jego ojca , który niedawno wyszedł z więzienia i bardzo nie chce znowu pakować się w kłopoty. Jednak kiedy Mikołaj, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swoje renifery, trafi za kratki, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii. A nie będzie to łatwe zadanie…

Kino

27 grudnia (wtorek) – 30 grudnia (piątek)

 

27 grudnia (wtorek) godz. 12.15 ,,Pinokio”,

film fabularno – familijny od lat 5, cena biletu 5 zł

 

Urocza aktorsko-animowana opowieść o drewnianym pajacyku, oparta na ponadczasowej powieści Carla Colodiego.
Ubogi konstruktor zabawek Dżepetto rzeźbi drewnianą kukiełkę. Ku jego wielkiemu zdziwieniu zrobiona z sosnowego pnia zabawka zaczyna się ruszać i mówić. Ożywiony pajacyk za nic ma dobre wychowanie i sprawia swojemu tacie coraz więcej kłopotów, wreszcie ucieka z domu i wyrusza w świat w poszukiwaniu przygód. Wkrótce będzie musiał ratować się przed oszustami, dowie się, jak to jest być w oślej skórze, a nawet zwiedzi wnętrze prawdziwego wieloryba. Podróż będzie doskonałą okazją, aby Pinokio dowiedział się, co tak naprawdę znaczą prawdomówność, lojalność i odwaga.

 

28 grudnia (środa) godz. 14:00, Ale cyrk!

film animowany, od lat 7, cena biletu 5 zł

Twórcy przeboju Disco Robaczki zapraszają na magiczną i kolorową wyprawę do świata cyrku.

Akrobaci, atleci, czarodzieje, iluzjoniści. CYRK od zawsze pasjonował psa Ozorka. Sympatyczny czworonóg oddałby ostatnią kość za szansę występu na arenie. Korzystając z pomocy przyjaciela – chłopca  o imieniu Wiktor i jego wesołej koleżanki Kai – zgłoszą się do wielkiego konkursu dla cyrkowców. Jednak, zanim Ozorek udowodni światu, że szczekacze to najlepsi fikacze, musi zmierzyć się z łobuzem, zwanym Fredziem Żabojadem, który chce porwać utalentowanego psa i zostać jego treserem. W dodatku dzielna psina zakochuje się po same uszy w uroczej pudliczce. Czy zakochany kundel zdobędzie serce psiej piękności i zostanie gwiazdą cyrku?

 

 

29 grudnia (czwartek) godz. 12.15, ,,Artur i Minimki 3. Dwa światy”,

film animowany, od lat 7, cena biletu 5 zł

 

Maltazard przedostaje się do świata ludzi w celu  przejęcia władzy nad ziemią z pomocą  armii gigantycznych moskitów. Tylko Artur jest w stanie pokrzyżować jego plany. Najpierw musi jednak wrócić do swojej sypialni i odzyskać dawny rozmiar. Uwięziony w ciele Minimka może liczyć na pomoc Selenii i Betamesza, a także, zupełnie niespodziewanie, na wsparcie Darkosa, syna Baltazara, który chce się do nich przyłączyć. Pieszo, rowerem, samochodem, a nawet na motorze – Artur i jego przyjaciele będą musieli skorzystać z różnych rozwiązań w ostatecznym starciu z Baltazarem.

Decydującą rozgrywkę zacząć czas!