Zapraszamy do zwiedzania wystawy prac plastycznych pracowni artystycznych Domu Kultury.

Jak co roku organizowana jest ekspozycja pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie…”, na której znajdują się prace plastyczne wykonane przez dzieci, młodzież i dorosłych – uczestników cotygodniowych zajęć w roku szkolnym 2020/21.

W podsumowaniu corocznej pracy sekcji plastycznej swoje dzieła prezentują także 5 i 6 latki, które pierwsze kroki w świecie kolorowych plam, kresek, kształtów, stawiają w naszej pracowni. Wystawa jak co roku prezentuje się pięknie, większość prac oprawiono w passe partout, aluramy. Jest także wydany folder do wystawy z najciekawszymi obrazami.

Zachęcamy do zwiedzania w godzinach pracy MGOK, codziennie, oprócz poniedziałków, od 8 do 19, a w soboty i niedziele od 11 do 19.