TEATRALNA PROPOZYCJA NA POCZĄTEK CZERWCA

Serdecznie zapraszamy na monodram „Kaziuk Kirelejson” na podstawie znanej wszystkim z ekranizacji filmowej Witolda Leszczyńskiego powieści Edwarda Redlińskiego „Konopielka”. Jerzy Kałduś pokaże wykrzywiony obraz powojennej polskiej wsi, odciętej od świata i rzeczywistości. Przepełnione humorem teksty, prócz świetnej zabawy, skłaniają widza do refleksji i zadumy o przemijaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Bilety w cenie 15 zł. do nabycia w biurze ośrodka kultury (wystawiamy faktury). Rezerwacje pod numerem telefonu: 664-001-848. Z uwagi na realizację spektaklu w sali kameralnej – liczba miejsc jest ograniczona. Nie przewidujemy miejsc numerowanych.

Plakat przedstawienia Kaziuk Kirelejson na podstawie „Konopielki” Edwarda Redlińskiego