Spektakl „Stary” w wykonaniu Jerzego Kałdusia

Serdecznie zapraszamy na kolejny monodram w wykonaniu Jerzego Kałdusia, który gościł na naszej scenie początkiem czerwca – grając znaną wszystkim „Konopielkę”.
W najbliższy piątek, prezentujemy spektakl „Stary”, wyreżyserowany na podstawie opowiadania Juliana Kawalca pt.: „W słońcu”. Aktor po raz kolejny przeniesie nas do polskiej wsi. Przedstawi dramat człowieka, który na skutek rozwoju urbanistyki, traci to, co jest dla niego najważniejsze – własny dom i ziemię. Ukaże tragedię tych, którzy nie godzą się z tym co nieuniknione, z odejściem starego i nadejściem nowego…
Proponujemy pełen refleksji teatr w wykonaniu jednego aktora, który z pewnością wywoła łzę w oku niejednego z przybyłych.
Bilety w cenie 15 zł. do nabycia w biurze ośrodka kultury (wystawiamy faktury). Rezerwacje pod numerem telefonu: 664-001-848. Z uwagi na realizację spektaklu w sali kameralnej – liczba miejsc jest ograniczona. Nie przewidujemy miejsc numerowanych.