KABARET POD WYRWIGROSZEM – 29 stycznia 2015 r. godz.20.00

KABARET POD WYRWIGROSZEM
wraz
z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ „JOANNA”
serdecznie zaprasza Państwa na swój nowy program.

Występ odbędzie się 29 stycznia 2015r. o godz. 20:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Stodolna 3
w OŻAROWIE
Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz – satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru:-)
Czas trwania programu to 2 godziny
Cena biletu wynosi 50 zł
Indywidualnie bilety można nabyć w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Stodolnej 3 w Ożarowie lub na stronie www.biletynakabarety.pl
Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel. (41) 361-80-47.
Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!